Одвічна незмінність «Великого Доручення»

Говорячи про Велике Доручення, ми найчастіше звертаємо увагу на Мат. 28:18-20 і Дії. 1:8. Ми беремо ці тексти як прапор благовістя і широким кроком рухаємося вперед завойовувати душі для Христа. На жаль, майже так само часто ми забуваємо про витоки цього, насправді, величного і славного Божого діла.

«Все» починалося набагато раніше, «коли ще Бог не створив ні землі, ні полів, ні початкових пилинок всесвіту». Бог Своєю мудрістю виткав чудовий план. Він бере початок всього лише з пари слів: «Хай буде світло». Йому слідував Божий Син. Коли Він висів на хресті, вимовив: «Здійснилося» – здійснилося те, що задумав Бог-Отець. І нарешті, перед Богом постануть всі народи, племена та язики, з яких і складається вселенська Церква.

Історія місіонерських конференцій

Ідея Місіонерської конференції

На початку 90-х років була мрія. Мрія, щоб церкви називалися місіонерськими не лише через те, що їх заснуванню сприяли місіонери, але й по суті ‒ щоб самі готували, підтримували і відправляли місіонерів.

Та відкритими залишалися питання: Як? Як це робити? Як навчитися молитися за місіонерів? Як приймати їх? Як підримувати фінансово? І ще багато таких «як».

В той же період деякі відповіді були отримані від партнерів з м. Мемфіс (США) та паралельно від пострадянських організацій, наприклад, ЄХМС (Євангельський Християнський Місіонерський Союз). Так як останні були частиною місіонерського АЛЬЯНСУ (місіонерська організація зі столітньою історією), то обов’язково мусили проводити місіонерські конференції, і тому мали необхідний нам досвід.

Окрім того, Вільям ван дер Кольф, який прибув в Україну з ПАР на місіонерське служіння, також вже був знайомий з поняттям місіонерської конференції, які ще з шестидесятих років організовували деякі церкви на його Батьківщині поділився з нами потрібними знаннями. Саме після однієї з таких конференцій він прийняв рішення стати місіонером.

Розпочалася робота недільної школи!

Школа зустріла своїх вихованців о 10.00 годині в неділю у вестибюлі на першому поверсі. Спочатку відбулася молитва, загальний спів, коротке спілкування.

Історія молодіжного служіння

Сезон №1 (2014-2015)

У 2014 році молодіжне служіння набуло дещо іншого, відмінного від попередніх, формату. Лідери декількох молодіжних груп об’єдналися, щоб згуртувати церковну молодь і разом впливати на світ навколо себе. Ключовий організатор заходів – Віталій Бакунець.

Відгуки батьків НадіяKids та U-9 січень 2020

Нам дуже подобається ХФК «Надія». Тренери – уважні, цікаві та мають чудовий підхід до кожної дитини. Навчають не тільки футболу, а й долати труднощі та боротись за перемогу!!!

Флорбол в Карпатах

Почався новий рік для християнського флорбольного клубу “SKY”. Основною подією першого місяця, звичайно, був командний табір у Карпатах.

Історія ХФлК «SKY»

Передумови створення

Восени 2014 року команді служителів з церкви «Община Доброго Пастиря», яка навчається в Інституті індуктивного методу вивчення Біблії дали дозвіл в Управлінні освіти м. Рівне на проведення одного уроку в усіх школах міста Рівне. В кожній школі ми проводили урок про віртуальну залежність, розповідали, що говорить Біблія, чому людина може потрапити в будь-яку залежність, і як вона може від неї звільнитися. В тих школах, де адміністрація виявила бажання й надалі проводити своїм дітям подібні уроки, ми проводили їх. Однією з таких шкіл була ЗОШ № 6, де було проведено біля 8 уроків на різні теми. Згодом Бог показав, що з цими дітьми потрібно займатися якоюсь діяльністю, де б ми могли разом вивчати Боже Слово. Було вибрано флорбол. Чому флорбол? По-перше, тому що це спорт, а спорт – це дуже гарне середовище, де можна будувати стосунки і на практиці застосовувати вивчені біблійні істини. По-друге, тому що це новий цікавий вид спорту, яким вже займалися знайомі брати з інших церков.

Пам'ятка «слайд-мену»

1. Технічні обов’язки:

а) встановлення апаратури до репетиції: комп’ютер, відео-пушка та все необхідне для служіння;

б) підготовка слайдів з піснями;

в) висвітлення пісень під час музичного прославлення;

г) висвітлення текстів Писання і плану проповіді (за необхідності) ведучому чи проповіднику;

д) показ відеосюжетів, фотографій та інших матеріалів (за необхідності) під час служіння (примітка: якщо люди звертаються особисто ˗ перенаправляти до ведучого. За потребою і проханням ведучого попередньо переглянути вміст відео чи фото);

е) збір апаратури після служіння;

є) догляд за апаратурою, профілактичний і капітальний ремонти (пошук варіантів, можливостей, спеціалістів).

Пам’ятка звукооператору

1. Технічні обов’язки:

а) встановлення апаратури до репетиції: мікрофони, шнури, стійки, пюпітри, інструменти та все необхідне для служіння;

б) налаштування апаратури під час репетиції;

в) налаштування апаратури під час служіння;

г) збір апаратури після служіння;

д) догляд за апаратурою, профілактичний і капітальний ремонти (пошук варіантів, можливостей, спеціалістів).

 

Основа і мета музично-вокального служіння

Вступ

Старий чи Новий Завіти жодного разу не зобов’язують мати вокально-інструментальну групу в церкві Христовій. На рівні з цим, у Божому Слові ми не знаходимо сформульованого плану богослужінь. В другому розділі Дій святих апостолів ми бачимо важливі елементи церковного життя, такі як молитва, Слово, спілкування і причастя (2:42-47). В пасторських листах Павла (1-2 Тимофію, Титу) ми читаємо про обов’язки пастора по відношенню до конкретних соціальних груп, які є в церкві (наприклад, вдови, молодь, служителі, багаті, раби, батьки, діти і т.д.). В інших посланнях ми також спостерігаємо акцент на людей, їхній статус перед Богом у Христі і шлях духовного зростання (наприклад, лист до Ефесян, в якому три розділи розповідають про багатства у Христі і наступні три – про життя у Христі). І є лише два місця у Новому Завіті, які згадують про спів, як один із засобів духовного збудування християн і ті передають тотожну думку іншими словами (Еф. 5:18-19, Кол. 3:16). Інші згадки про спів описові, а не приписові (шляхом в Гефсиманію Ісус співав разом з учнями; ув’язнені Павло і Сила співали Богові). В свою чергу, Старий Завіт неодноразово закликає (особливо у Псалмах) прославляти Бога, використовуючи усе різноманіття музичних інструментів.