«Переконати кожного»
XXV׀׀׀ Місіонерська конференція (ОДП м. Рівне)
(Проповідь Масато Фунакоши)
Об'єднання Біблійних Місіонерських Церков України
«Переконати кожного»
XXV׀׀׀ Місіонерська конференція (ОДП м. Рівне)
(Проповідь Масато Фунакоши)
Обрі Сікуера
Мені здається, я вів подібну розмову тисячу разів. З тих пір, як я живу в Сполучених Штатах, віруючі часто підходять до мене і, дізнавшись, що я родом з Індії, кажуть: «До речі! Ви чули про такого-то місіонера в Індії?»
Соціальна мережа ‒ це дар загальної благодаті, витвір людських рук, морально нейтральний за своєю природою, як будь-яке інше творіння.
Це означає, що заборони на використання цього дару ‒ неправомірні. Але, як і будь-яке інше творіння, мережа може стати об’єктом поклоніння або засобом, який служить поклонінню (Рим. 1).
Якщо ви людина, біда постукає в ваші двері.
В якийсь момент і якимось чином, страждання увійдуть в наші двері, як непроханий гість. В ці моменти ми повинні зробити вибір: ми можемо сумніватися в Божому характері і ставати слабшими в вірі, або ми можемо прийняти це як можливість, яку Бог дає нам, щоб розвивати наші духовні м’язи.
У відомій первосвященницькій молитві Ісус декілька разів просить Бога зберегти учнів у єдності. Особлива мета і мотивація для цього ‒ єдність в Трійці. Єдність християн відображатиме єдність Трійці і свідчитиме про Триєдиного Бога. А як по іншому? За словами Христа, Він живе в тих, хто вірують в Нього. Як ті, які об’єднані вірою в Христа можуть вчиняти конфлікти, чвари і навіть публічні скандали? Як можуть чинитися розділення і тому подібні явища?
Відвідувати християнський магазин може бути небезпечно. Небезпечним може бути також прослуховування християнського радіо, або перегляд християнського телебачення, або відвідування якоїсь великої конференції. Це може бути небезпечно, тому що християнський світ дуже сильно забруднений нездоровим вченням. Сьогодні існує так багато лідерів, які стверджують, що вони навчають істині, тоді коли вони, по суті, навчають хибному вченню. Здоровий, зростаючий християнин повинен навчитися бачити та пояснювати відмінність.
На нашем сайте в разделе «молитвы» за последний год наблюдается почти полный штиль. Конечно, мы могли бы сделать там целую бурю. Но ни одно, ни другое на 100 % не значит, что наша молитвенная жизнь в порядке. Не так, ли? Не так сложно заполнить пустующее пространство на веб-странице, как по настоящему начать молиться. Дело не только и не столько в объемах молитв, как в их качестве и стремлении воли человека после молитвы так и жить. Что же происходит? Что может мешать людям посвящать себя молитве, не жалея при этом своего драгоценного времени?
У наші дні ми уявно відносимо в категорію «молоді» людей 15-25 років, а може й трохи старших, якщо вони не одружені.
Та ким є чи не є молодь? Бо часто можемо чути, як молодим людям приписують певні якості в церкві чи поза її межами, які Писання насправді їм не приписує.
Розглянемо 4 якості молодих людей і на їх основі отримаємо поради, що робити, щоб стати впливовими.
Якось один молодий служитель звернувся до іншого зі словами: «Церква рухається семимильними кроками. Не відставай!»
Існує багато різних ситуацій і зовнішніх причин, чому служитель, рукопокладений або рядовий, «вигорає» в служінні та відстає. Хтось бере на себе непосильну ношу або «тягар», який ніхто на нього не покладав (Мт. 11:28-29), не згідно з дарами, не за покликанням. Хтось, несучи служіння, паралельно продовжує милуватися гріхом, який не хоче залишати. І той гріх, як пробоїна в судні, через яку поступає вода, і тягне корабель на дно, незважаючи на те, що двигун «тримає» крейсерську швидкість. Хтось, в силу вихованого характеру, не може дисциплінувати себе, організовувати, планувати час і, як результат, нести відповідальність.
Чтобы делать или не делать что-либо, человеческий разум находит какое-то объяснение, аргумент. На нем он стоит и не может иначе. Или не хочет. В последнем случае все объясняет только необъяснимое желание чего-то другого больше всего. А церковь и время, проведенное в ней становится какой-то преградой на пути к этому.
Мне не раз приходилось слышать или читать в интернете о различного рода отговорках, почему членство в поместной церкви необязательно. И, тем более, посвящение. Причем, радостное, а не из под пастырской «палки».
Я не від чого більше не отримую такого задоволення, як від вивчення Біблії. Тим не менш, так було не завжди. Моя справжня пристрасть до вивчення Писання почалася, коли, будучи студентом коледжу, я взяв на себе зобов’язання вивчати Біблію серйозно. Я зрозумів, що чим більше я вивчав, тим більше моя спрага до Писання зростала. Ось три прості рекомендації, які допомогли мені досліджувати Боже Слово краще.