Що насправді потрібно заробітчанам?

Інтерв’ю з Олександром Ільїним

Олександр, його сім’я і декілька друзів-помічників вже два роки трудяться над створенням нової емігрантської церкви у м. Варшава.

З благодаті Божої наша церква теж має честь долучитися до служіння в Польщі.

Інтерв’ю церкви з пастором

Серйозний і задуманий, але в той же час, добрий і терплячий. До нього завжди хочеться підійти і про все-все розповісти. Він завжди готовий говорити правду і при цьому виявляти Божу любов. В нелегкий час він той, до кого приходиш за порадою і той, хто спрямовує серце до Хреста Господа Ісуса. Ось такий наш пастор, нам його подарував Господь, і ми дякуємо Богові за всім нам дорогого Тараса Миколайовича Приступу.

Важко його побачити наодинці, він завжди оточений різними людьми і всі його знають, але мало хто і мало що знають про нього, про його життя. Яке в нього минуле? Що змусило його так сильно любити свого Господа і так вірно служити Йому? Хочу з вами поділитися його розповіддю про своє життя, вона дуже цікава, повна мудрих настанов і, звісно ж, Слави Божої, що Він є Господом над усім.

«Вам необхідно бути національними, щоб стати інтернаціональними» (+рус)

Протягом ХХ Місіонерської конференції у церкві «Община Доброго Пастиря» ми мали спілкування з одеситом з Японії, або ж японцем з Одеси. Масато Фунакоши – пастор церкви «Свята Трійця» приїхав на конференцію для того, щоб поділитися Словом і свідоцтвом.

«Церква, яка не займається місіонерством, не має майбутнього»

У 1996 році на базі Біблійної Місіонерської Церкви «Община Доброго Пастиря»  м. Рівне була проведена I Місіонерська конференція. А в 2015 році церква «Община Доброго Пастиря» вже проводить ювілейну ХХ Місіонерську конференцію. Перша і ювілейна двадцята конференції особливі не тільки тому, що вони символізують минуле та теперішнє у хронологічному ланцюжку історії конференцій, а й через те, що саме на першій та на найновітнішій двадцятій була присутня неординарна особистість. Це місіонер з віддаленої Південно-Африканської Республіки, який має голландське походження та володіє незвичайною мовою африкаанс, директор місії «Обітниця Миру» в Україні і служитель церкви у м. Вінниця Вільям ван дер Кольф.

Користуючись нагодою, ми вирішили взяти інтерв’ю в нашого гостя.

 

Вільяме, скажіть, будь ласка, декілька слів про ваше прізвище. Ви ‒ громадянин ПАР, але прізвище ваше звучить, як прізвище переселенця з Нідерландів. І тому, в мене є підозри, що Ви маєте голландське «коріння». Чи це так?

Так, це правда, що я маю голландське «коріння». Взагалі, Південно-Африканська Республіка етнічно різноманітна країна. Корінне населення ПАР чорношкіре та має істинно африканське походження. Проте, в Південній Африці також присутні найбільші європейські громади. «Біле» населення – це переселенці з Європи: з Голландії, Франції, Німеччини, Англії. Через це у ПАР безліч мов. Більшість населення спілкується мовою африкаанс, яка виникла на основі голландської та ще й зазнала впливу французької. Ця мова має інший правопис та іншу лексику, на відміну від традиційної голландської. Вона поширена лише у ПАР.